
For flere uker siden gjorde jeg ferdig flere små stitcheries. Nå var tiden inne for å bruke noen av dem. Den rosa posen kunne jeg tenkt meg i større versjon, men hadde ikke nok av det rosa Kaffe Fasett-stoffet som jeg ønsket å bruke. Den ble iallfall litt bredere enn den mellomste størrelsen i mønsteret til AnnAKa.
Den blå har også et Kaffe Fasett-stoff i hoveddelen og er i samme størrelse som den posen datteren fikk med seg til Danmark.

Ikveld har vi hatt quiltelagsmøte for april og bilder finner du her.
Virkelig flotte vesker.
SvarSlettFlotte og forseggjorte poser.
SvarSlettMeget sød og fin ide til anvendelse af de små broderier, har også broderet pigen men ikke fået anvendt det endnu, så har var god ide.
SvarSlettSå flott disse ble med stitchery på. Veldig flotte ! Ønsker deg en god helg!
SvarSlettHeia
SvarSlettHer var det mye fint - og eg kommer gjerne innom ein annen dag
God helg
Smil fra monika
Ojsann det der va jammen lurt. Koselige broderier og fine vesker.
SvarSlettHa ei fin hælg:)
Kjempeflotte vekser..., og motivet er rålekkert!
SvarSlettHei veldig fin blog du har.
SvarSlettAktiv syerske også.
helsing Ingun
Superfine poser, koselig med stitchery bilder!
SvarSlettHeisann!
SvarSlettSå flotte poser du har laget. Ble så inspirert av deg at jeg har bestilt mænsteret selv. Skal bare finne noen brukbare stoffer, og så er det å sette i gang!
God helg, mvh Solfrid ¤