
Jeg har lenge tenkt å sy fargerike koffertlapper og etter å ha sett på bloggen "Anne's Hule" satte jeg igang. Hadde ikke mønster så jeg måtte prøve meg fram. Den første ble i største laget (til høyre på bildet), så jeg måtte forminske de neste. På baksiden sydde jeg en plastlomme slik at man kan fylle ut en lapp med navn og adresse på eieren og putte inni.

Litt restesying har det også blitt:
Fire sminkepunger med rød og rosa valør er kjekt å ha liggende.

Fine punger og smarte koffertlapper!
SvarSlettSå flotte de koffertlappene ble. Skikkelig forsegjorte. Artig at siden min er til inspirasjon : )
SvarSlettSer at heller ikke du har ligget på latsiden i påska. Virkelig flotte koffertlapper, og sminkepungene dine ble også fine.
SvarSlettKoffertlappene bel skikkelig fine, må nok legge meg i selen å lage noen ordentlig fine jeg og. Skal snart på tur til Praha. :-)
SvarSlettFlotte bagasjelapper og fine sminkepunger :-)
SvarSlettHei!Så masse flott du har sydd.
SvarSlettHa en fin dag!Hilsen Linda :))
Oj de sminkepungene va kjæmpefiiine. Ønske deg en fin kveld:)
SvarSlettDe koffertlappene ble utrolig fine. Skikkelige knallfarger...Må nok lage noen sånne ja..God helg!
SvarSlettMeget fine kuffertmærker og en god ide, kufferterne bliver jo nemmere at finde, ha en god weekend.
SvarSlettSå flink du er til å bruke opp rester. Og resultatet av restene blir fantastiske ting. Bare si ifra hvis jeg skal sende deg noen rester.... her det mer enn nok å ta av her:-)). Ha en fortsatt fin helg!
SvarSlett