
Egentlig er jeg ikke så glad i å sy haner, men den overlegne "Byhanen" til AnnAKa fra det siste "Quiltemagasinet" likte jeg. Her var det bare å finne fram det man hadde og sette igang. De er enkle å sy og svært dekorative.
Det ble seks stykker til slutt.
Usually I don't like making roosters, but I liked "The city rooster" from designer AnnAKa printed in the last issue of "Quiltemagasinet". I liked his haughty attitude and picked the fabrics I needed to make six. They are easy to do and very decorative.


Disse ble virkelig flotte. Jeg trodde jeg skulle komme meg i gang med noen, men har kun fått leita fram stoffet. Jeg synes dette var noen festlige haner. Ha ei fin uke.
SvarSlettDe ble veldig bra! Jeg får nok gjøre et dyp-dykk i stoffhaugen!
SvarSlettKjempefint arbeid! Eg og likte godt dette mønsteret.
SvarSlettFlotte dækkeservietter, syntes også hanen er fin og ikke kun til påske, de kan bruges hele året, glad for at jeg holder bladet.
SvarSlettVeldig fine brikker du har sydd..
SvarSlettHa en fin dag videre!!
Hallsis.
SvarSlettDe der va jammen flott, så stilren liksom:) Du har mye fint på bloggen din, håpe at det er greit at eg legg ded t min liste.... ha en fin kveld!
Kjempefin blogg du har og spisebrikkene ble flotte. Tror jammen jeg også må prøve meg på de. Hilsen AnneKa
SvarSletti tuoi lavori sono splendidi complimenti ,ciao
SvarSlett